Boka en reserverad coworkingplats i Spaces Brygghuset
Lokalens egenskaper:
Spaces Brygghuset erbjuder en modern och inspirerande coworkingmiljö i hjärtat av Lindholmen. Här kan du boka en reserverad arbetsplats i öppen coworking eller välja mer avskildhet i delat kontorsutrymme. Lokalen är öppen, ljus och fräsch med gott ljusinsläpp och ett stort serviceutbud med reception, mötesrum och telefonbås. Renoverat 2019 och anpassat för företag i alla storlekar – även för dig som arbetar solo.
Område:
Lokalen ligger i Lindholmen Science Park – ett av Göteborgs mest expansiva och teknikdrivna områden, omgivet av innovativa företag, kontor, hotell och service. Här finns gott om lunchalternativ i närområdet (över 30 restauranger) och närhet till vatten och promenadstråk längs Göta älv som ger extra energi i arbetsdagen.
Kommunikationer:
Mycket god tillgänglighet med kollektivtrafik via buss, färja och spårvagn. Lindholmen nås på cirka 10 minuter med buss 17. Smidiga förbindelser från flera håll gör det enkelt för både dig och dina besökare att ta sig hit.
Snabbfakta:
• Reserverad coworkingplats dygnet runt (för dig + en gäst)
• Obegränsad tillgång till globalt nätverk av kontorshotell
• Snabbt Wi-Fi och säker teknik i företagsklass
• Mötesrum, reception, telefonbås och administratörssupport
• Skåp för säker förvaring och posthantering med företagsadress
• Parkering i huset (månadsvis mot betalning)
• Flexibla avtalsvillkor – pris beroende på avtalstid
Har ni frågor eller vill ni boka tid för en visning?
Välkommen att kontakta oss på 031-3504900 eller hej@loqalo.se!
Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.
Visa lokalerVisa hyra - helt kostnadsfritt
Som användare kan du favoritmarkera och spara lokaler i listor och få en tydlig överblick. Du får hyra för varje lokal och personlig hjälp och rådgivning.
Du kan läsa mer här
Spara en lokal
Skapa en lista och fråga efter alla hyror samtidigt eller bli användare så sparar du listan och ser hyrorna online.
Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.

