Kontorsrum med charm och sjöutsikt på Nääs Fabriker

Lokalens egenskaper

Välkommen till ett stämningsfullt kontorsrum i vår kontorsgemenskap på Nääs Fabriker. Rummet har vackra tegelväggar, sjöutsikt och en inspirerande miljö där historia har skrivits sedan 1833. Tillgång till gemensamt kök, flera konferensrum och loungeytor ingår – en komplett arbetsmiljö med både funktion och karaktär.

Område

Nääs Fabriker är en unik och livfull destination med närmare 100 företag på plats. Här blir du granne med vårt populära hotell samt ett brett utbud av omtyckta butiker och verksamheter: delikatesser, café, restaurang, bageri, mode, frisör, inredning & design, massage, microbryggeri och mycket mer. På området finns även Teamfabriken, där besökare kan ta del av äventyr och utmaningar på hög nivå. En plats som verkligen sprudlar av kreativitet och energi.

Kommunikationer

Nääs Fabriker ligger strategiskt nära både vägförbindelser och kollektivtrafik, vilket gör det enkelt för både dig och dina kunder att ta sig hit. Parkering finns i anslutning till området.

Snabbfakta

• Charmigt kontorsrum med tegelväggar
• Vacker utsikt över sjön
• Gemensamt kök, konferensrum och loungeytor
• Del av en kreativ företagsmiljö med ca 100 verksamheter

Har ni frågor eller vill ni boka tid för en visning? Välkommen att kontakta oss på 031-3504900 eller hej@loqalo.se

Storlek
21 m²
Typ av lokal
Coworking/Kontorshotell
Adress
Spinnerivägen 1 , Tollered
Våningsplan
Entréplan
Område
Lerum
Se hyresnivåer

Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.

Visa lokaler

Visa hyra - helt kostnadsfritt

Som användare kan du favoritmarkera och spara lokaler i listor och få en tydlig överblick. Du får hyra för varje lokal och personlig hjälp och rådgivning.

Du kan läsa mer här

Fyll i för att se hyror och få bevakning på nya matchande lokaler

Ett fel uppstod

Du verkar redan vara medlem, Logga in här. Eller kontakta oss via hej@loqalo.se för att få dina inloggningsuppgifter.

Ett fel uppstod

Försök igen eller kontakta oss via hej@loqalo.se för att få hjälp.

Tack, vi återkommer snart!

Spara en lokal

Skapa en lista och fråga efter alla hyror samtidigt eller bli användare så sparar du listan och ser hyrorna online.

Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.

Lokalen har lagts till i din lista! Kika under hjärtat upp till höger.

Visa listan Fortsätt

Spinnerivägen 1

Till lokal

Lerum, Tollered

Typ av lokal
Coworking/Kontorshotell
Storlek
21 m²
Våningsplan
Entréplan