Smidig källarlokal för kontor – nära Eriksberg (40 kvm)

Lokalens egenskaper:
Nu finns möjlighet att hyra en källarlokal om 40 kvm som passar utmärkt för kontorsverksamhet eller liknande. Lokalen ligger i ett hyreshus med totalt 12 lägenheter och är belägen i källarplan. Här finns både pentry och badrum, vilket gör lokalen praktisk och komplett för vardagens behov.

OBS: Bilder i annonsen är visionsbilder.
Tillträde: enligt överenskommelse.

Område:
Håkansgatan ligger i ett lugnt bostadskvarter i Rambergsstaden på Hisingen, med fin kombination av natur och stadsliv. I närheten finns Ramberget och Keillers Park – ett stort grönområde med promenadstigar, utsiktsplatser och öppna ytor. I närområdet finns mindre butiker, restauranger och vardagsservice, och ett större utbud nås enkelt via Wieselgrensplatsen och Eriksberg. Dessutom har ni närhet till Eriksberg köpcentrum.

Kommunikationer:
Kommunikationerna är goda. Det är cirka 10 minuters promenad till Eketrägatan, där flera spårvagns- och busslinjer finns tillgängliga, vilket gör det smidigt att ta sig både till och från lokalen.

Snabbfakta:
• Yta: 40 kvm
• Lokaltyp: Källarlokal (kontor eller liknande)
• Pentry och badrum finns
• Belägen i hyreshus med 12 lägenheter
• Nära Eriksberg köpcentrum
• Område: Rambergsstaden, nära Ramberget & Keillers Park
• Parkering/garage: Separat kö
• Tillträde: Enligt överenskommelse
• Bilder i annons: Visionsbilder

Har ni frågor eller vill ni boka tid för en visning?
Välkommen att kontakta oss på 031-350 49 00 eller hej@loqalo.se!

Storlek
40 m²
Typ av lokal
Industri/Verkstad
Adress
Håkansgatan 3D , Göteborg
Våningsplan
-1
Område
Lundby, Norra Göteborg och Hisingen
Se hyresnivåer

Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.

Visa lokaler

Visa hyra - helt kostnadsfritt

Som användare kan du favoritmarkera och spara lokaler i listor och få en tydlig överblick. Du får hyra för varje lokal och personlig hjälp och rådgivning.

Du kan läsa mer här

Fyll i för att se hyror och få bevakning på nya matchande lokaler

Ett fel uppstod

Du verkar redan vara medlem, Logga in här. Eller kontakta oss via hej@loqalo.se för att få dina inloggningsuppgifter.

Ett fel uppstod

Försök igen eller kontakta oss via hej@loqalo.se för att få hjälp.

Tack, vi återkommer snart!

Spara en lokal

Skapa en lista och fråga efter alla hyror samtidigt eller bli användare så sparar du listan och ser hyrorna online.

Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.

Lokalen har lagts till i din lista! Kika under hjärtat upp till höger.

Visa listan Fortsätt

Håkansgatan 3D

Till lokal

Lundby, Göteborg

Typ av lokal
Industri/Verkstad
Storlek
40 m²
Våningsplan
-1