Kontor med fantastisk utsikt över Göteborg!
Kontor på våning 12, 13 och 14 med otrolig utsikt över staden. Flexibla och välplanerade ytor, där varje våningsplan är 662 kvm och kan anpassas efter dina behov. Perfekt för företag som söker effektivt utnyttjade lokaler.
Öppna landskap med flera mötesrum och bra kommunikationer med spårvagn, buss, bil och cykel.
Beläget i det ikoniska AFRY-huset, en byggnad med 16 våningar och 64 meters höjd. Byggt 2014, ritad av Arkitektbyrån Design, inspirerat av Göteborgs väderfenomen. Högsta miljöklassning, Leed Platinum, och ett landmärke vid infarten till Göteborg.
Har ni frågor eller vill boka tid för visning?
Välkomna att kontakta oss på 031-350 49 00 eller hej@loqalo.se
Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.
Visa lokalerVisa hyra - helt kostnadsfritt
Som användare kan du favoritmarkera och spara lokaler i listor och få en tydlig överblick. Du får hyra för varje lokal och personlig hjälp och rådgivning.
Du kan läsa mer här
Spara en lokal
Skapa en lista och fråga efter alla hyror samtidigt eller bli användare så sparar du listan och ser hyrorna online.
Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.
