Butikslokal 320 kvm – Mitt i Frölunda Torg
Nu finns möjlighet att etablera verksamhet i en butikslokal om 320 kvm i välbesökta Frölunda Torg – ett av Västsveriges mest attraktiva handelscentrum. Lokalen är belägen i ett centralt gångstråk med högt kundflöde och närhet till både större varumärken och serviceinriktade verksamheter.
Frölunda Torg erbjuder ett mycket bra kommunikationsläge med täta förbindelser via både spårvagn och buss. Dessutom finns goda parkeringsmöjligheter i direkt anslutning till centret, vilket gör platsen lättillgänglig för både kunder och personal.
Är du intresserad? Välkommen att presentera ditt koncept för oss på hej@loqalo.se!
Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.
Visa lokalerVisa hyra - helt kostnadsfritt
Som användare kan du favoritmarkera och spara lokaler i listor och få en tydlig överblick. Du får hyra för varje lokal och personlig hjälp och rådgivning.
Du kan läsa mer här
Spara en lokal
Skapa en lista och fråga efter alla hyror samtidigt eller bli användare så sparar du listan och ser hyrorna online.
Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.

