En fantastisk lokal med utsikt över gårda

Kontorslokalen är 349kvm består av cellkontor, samt mötesrum i olika storlekar.
I den moderna entrén på Jacy´z hotellet välkomnas besökare av en elegant och exklusiv atmosfär. I samma byggnad finns flera restauranger samt möjligheter till avkopplande spaupplevelser och afterwork-evenemang.

Pendlingen hit är smidig med närheten till busshållplats och cykelbana som tar dig till och från stadens centrum. För de som föredrar bil finns bekväm parkering i fastighetens eget garage, direkt anslutet till kontorshuset. Gårdatorget ligger bara några minuters promenad bort och erbjuder servicebutiker och lunchrestauranger, inklusive den populära salladsbaren Picadeli. Under 2024 öppnar även en välkänd gymkedja på torget.

Har ni frågor eller vill ni boka tid för en visning?
Välkommen att kontakta oss på 031-3504900 eller hej@loqalo.se!

Storlek
349 m²
Typ av lokal
Kontor
Adress
Drakegatan 6-10 , Göteborg
Våningsplan
8
Område
Centrum Göteborg, Gårda
Se hyresnivåer

Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.

Visa lokaler

Visa hyra - helt kostnadsfritt

Som användare kan du favoritmarkera och spara lokaler i listor och få en tydlig överblick. Du får hyra för varje lokal och personlig hjälp och rådgivning.

Du kan läsa mer här

Fyll i för att se hyror och få bevakning på nya matchande lokaler

Ett fel uppstod

Du verkar redan vara medlem, Logga in här. Eller kontakta oss via hej@loqalo.se för att få dina inloggningsuppgifter.

Ett fel uppstod

Försök igen eller kontakta oss via hej@loqalo.se för att få hjälp.

Tack, vi återkommer snart!

Spara en lokal

Skapa en lista och fråga efter alla hyror samtidigt eller bli användare så sparar du listan och ser hyrorna online.

Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.

Lokalen har lagts till i din lista! Kika under hjärtat upp till höger.

Visa listan Fortsätt

Drakegatan 6-10

Till lokal

Gårda, Göteborg

Typ av lokal
Kontor
Storlek
349 m²
Våningsplan
8