Välkommen till Amalia Jönssons Gata 5!

Här hittar vi en flexibel lokal på plan två med användningsmöjligheter som kontor eller lager, tillgänglig via en lasthiss för upp till 1 600 kg. För närvarande finns två toaletter med möjlighet att lägga till ett pentry innan inflyttning. Anpassningar enligt hyresgästens önskemål är möjliga. Lokalen ligger på ett inhägnat område med tillgång via grindar och parkeringsplatser finns i närheten.

Beläget i Högsbo-Sisjön industriområde, ca 7 km söder om centrala Göteborg, ett av norra Europas mest expansiva områden inom handel och industri med ett brett serviceutbud samt goda kollektivtrafikförbindelser till Göteborg med omnejd.

Har ni frågor eller vill ni boka tid för en visning?
Välkommen att kontakta oss på 031-3504900 eller hej@loqalo.se!

Storlek
526 m²
Typ av lokal
Kontor med lager
Adress
Amalia Jönssons Gata 5 , Västra Frölunda
Våningsplan
2
Område
Högsbo, Södra Göteborg
Se hyresnivåer

Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.

Visa lokaler

Visa hyra - helt kostnadsfritt

Som användare kan du favoritmarkera och spara lokaler i listor och få en tydlig överblick. Du får hyra för varje lokal och personlig hjälp och rådgivning.

Du kan läsa mer här

Fyll i för att se hyror och få bevakning på nya matchande lokaler

Ett fel uppstod

Du verkar redan vara medlem, Logga in här. Eller kontakta oss via hej@loqalo.se för att få dina inloggningsuppgifter.

Ett fel uppstod

Försök igen eller kontakta oss via hej@loqalo.se för att få hjälp.

Tack, vi återkommer snart!

Spara en lokal

Skapa en lista och fråga efter alla hyror samtidigt eller bli användare så sparar du listan och ser hyrorna online.

Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.

Lokalen har lagts till i din lista! Kika under hjärtat upp till höger.

Visa listan Fortsätt

Amalia Jönssons Gata 5

Till lokal

Högsbo, Västra Frölunda

Typ av lokal
Kontor med lager
Storlek
526 m²
Våningsplan
2