Kontorsrum i Koggen – centralt läge vid älven i Kungälv

Välkommen till Koggen på Västra Strandgatan 2 – en charmig fastighet precis intill Nordre älv som rymmer en dynamisk mix av olika företag. Här finns nu möjlighet att hyra ett eller flera omöblerade kontorsrum på ca 10–25 m², perfekt för dig som söker en mindre arbetsplats med tillgång till gemensamma ytor.

Som hyresgäst får du tillgång till wc, pentry och mötesrum, vilket gör det enkelt att arbeta effektivt i en trivsam miljö. I direkt anslutning till fastigheten finns goda parkeringsmöjligheter, och i närområdet hittar du restauranger och service för en bekväm arbetsvardag.

Lokalerna hyrs ut omgående enligt överenskommelse.

Har ni frågor eller vill boka tid för visning?
Välkomna att kontakta oss på 031-350 49 00 eller hej@loqalo.se

Storlek
15 m²
Typ av lokal
Kontor
Adress
västra strandgatan 2 , Kungälv
Våningsplan
Område
Kungälv
Se hyresnivåer

Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.

Visa lokaler

Visa hyra - helt kostnadsfritt

Som användare kan du favoritmarkera och spara lokaler i listor och få en tydlig överblick. Du får hyra för varje lokal och personlig hjälp och rådgivning.

Du kan läsa mer här

Fyll i för att se hyror och få bevakning på nya matchande lokaler

Ett fel uppstod

Du verkar redan vara medlem, Logga in här. Eller kontakta oss via hej@loqalo.se för att få dina inloggningsuppgifter.

Ett fel uppstod

Försök igen eller kontakta oss via hej@loqalo.se för att få hjälp.

Tack, vi återkommer snart!

Spara en lokal

Skapa en lista och fråga efter alla hyror samtidigt eller bli användare så sparar du listan och ser hyrorna online.

Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.

Lokalen har lagts till i din lista! Kika under hjärtat upp till höger.

Visa listan Fortsätt

västra strandgatan 2

Till lokal

Kungälv

Typ av lokal
Kontor
Storlek
15 m²