Ett kontor att trivas i – med panoramavy och flexibel planlösning
Med sex arbetsplatser, stora panoramafönster och en vidsträckt utsikt över halva Mölndal erbjuder detta kontor något utöver det vanliga. Här kombineras funktionalitet med estetik i en miljö som främjar både trivsel och produktivitet. Rummet är luftigt och fyllt av naturligt ljus, vilket skapar en inspirerande arbetsmiljö där energi och kreativitet får utrymme att växa.
Planlösningen ger dessutom möjlighet att inreda en egen loungeyta – perfekt för spontana möten, pauser eller en stunds återhämtning i en mer avslappnad atmosfär. I direkt anslutning finns även tillgång till konferensrum, vilket ger flexibla förutsättningar för teammöten, kundbesök eller presentationer i större format.
Läget på Åbyvägen 8A ger smidiga kommunikationer både till centrala Göteborg och övriga delar av Mölndal. Spårvagn, bussar och pendeltåg finns inom bekvämt räckhåll, och det är enkelt att ta sig hit både med kollektivtrafik och bil. För den som cyklar finns bra cykelvägar och cykelparkering i närheten.
Utöver själva kontorsytan ingår tillgång till arbetsplatser och mötesrum på flera orter – bland annat i Stockholm, Göteborg, Malmö, Uppsala och Västerås – vilket ger flexibilitet och möjligheter för den som rör sig mellan olika städer i arbetet. Ett kontor som både inspirerar och underlättar vardagen.
Har ni frågor eller vill ni boka tid för en visning? Välkommen att kontakta oss på 031-3504900 eller hej@loqalo.se!
Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.
Visa lokalerVisa hyra - helt kostnadsfritt
Som användare kan du favoritmarkera och spara lokaler i listor och få en tydlig överblick. Du får hyra för varje lokal och personlig hjälp och rådgivning.
Du kan läsa mer här
Spara en lokal
Skapa en lista och fråga efter alla hyror samtidigt eller bli användare så sparar du listan och ser hyrorna online.
Du har nu 20 lokaler sparade, vilket är maxantalet.

